IV Niedziela Zwykła
                                                                   31.1.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi we wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego, Msza św. o godz. 17.00 w Bruskowie i błogosławieństwo świec., w piątek wsp. św. Agaty, dz. i męcz., błogosławieństwo chleba., w sobotę św. mecz. Pawła Miki i Towarzyszy.
2. Msza św. w Bruskowie we wtorek, środę i w czwartek o godz. 17.00., w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 17.00
3. Intencje mszalne ….
4. Okazja do spowiedzi świętej ………
5. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Do chorych w Bierkowie udam się w czwartek, w Bruskowie w sobotę.
7. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bardzo dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii.
8. Sanepid przypomina o noszeniu maseczek w kościołach.
9. Grupa młodych mam zbiera datki dla hospicjum dziecięcego w Gdyni, w formie odzieży, środków higienicznych czy pieniężnej. Datki można składać na plebanii.
10. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę błogosławionej niedzieli.