IV Niedziela Zwykła
                                                                     30.01.2022
1.Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek św. Jana Bosko, kapł., w środę święto Ofiarowania Pańskiego- błogosławieństwo świec, w sobotę św. Agaty, dz. i męcz. błogosławieństwo chleba.
2.Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i czwartek godz. 17.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 17.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 15.30.
3.Intencje mszalne ….
4.Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
5.W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Bruskowie w czwartek, w Bierkowie w sobotę.
6.Do chorych w Bierkowie udam się w czwartek, w Bruskowie w sobotę.
7.Jest do nabycia prasa katolicka. (Gość Niedzielny po 8 zł).
8.Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie…, w Bierkowie…w Bruskowie…, w Gałęzinowie…
9.Ogrodzenie kościoła w Bierkowie. Bóg zapłać za składane ofiary. Bóg zapłać wiernym za składane ofiary na potrzeby kościoła, są do wzięcia obrazki kolędowe.
10.Otaczajmy nasza modlitwą chorych, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.
11.Sanepid przypomina o noszeniu maseczek.