XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.07.2024.

1. Trwa czas wakacji, urlopów. Bywa, że zapatrzeni w siebie, nie dostrzegamy tych, którzy pozostali na uboczu, którzy może w szczególny sposób potrzebują naszej pomocy. Nie wszyscy mają radosne wakacje. Pamiętajmy o pracy rolników podczas żniw, szanujmy ich trud. Niech towarzyszy im nasza modlitwa, będąca wyrazem wdzięczności za ich trud podejmowany dla dobra wspólnego.

2. Msze Święte w tym tygodniu według następującego porządku: w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 18.00; w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 18.00. W sobotę w Krzemienicy Msza Święta o godz. 16.30.

3. W czwartek w Bruskowie Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 z modlitwami o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne.

4. W czwartek 25 lipca otaczamy naszą modlitwą Biskupa Pomocniczego naszej diecezji: bpa Krzysztofa Zadarko, który w tym dniu obchodzi swoje imieniny.

5. W piątek w Bierkowie Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

6. Spowiedź Święta 30 minut przed Mszą Świętą.

7. Dnia 1 sierpnia ze Skrzatusza wyruszy 42 Piesza Pielgrzymka Koszalińsko – Kołobrzeska na Jasną Górę. Zachęcam, szczególnie osoby młode i w pełni sił, do wzięcia w niej udziału. Zapisy w parafii lub przez stronę internetową naszej diecezji.

8. Za tydzień w niedzielę po Mszach Świętych dokonamy błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych.

9. Za każdy przejaw ludzkiej życzliwość, serdeczności, modlitwę,    za złożone ofiary, za dbałość o nasze świątynie i terenu wokół nich, za dbałość o krzyże przydrożne i kapliczki znajdujące się na terenie naszej parafii z całego serca dziękuję.

Kochanym Parafianom i Drogim Gościom oraz odpoczywającym na wakacjach i urlopach życzę wiele radości i pięknych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. Solenizantów i Jubilatów najbliższego tygodnia ogarniam serdeczną modlitwą i życzę Wam wszystkim wszelkich Bożych darów.