XXVIII Niedziela Zwykła
                                                                                 15.10.2017
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek św. Jadwigi Śląskiej, we wtorek św. Ignacego Antiocheńskiego, bp i męcz. , w środę święto św. Łukasza Ewangelisty, w piątek św. Jana Kantego, kapł., w sobotę bł. Jakuba strzemię, bp.
2. Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie środa i czwartek godz. 17.00, w Bierkowie piątek i sobota godz. 17.00, Krzemienica o 15.30
3. Różaniec z dziećmi i kandydatami do bierzmowania w Bruskowie w czwartek 16.30, w Bierkowie w piątek wyjątkowo najpierw Msza św. o 16.30, następnie różaniec.
4. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.
5. Dzisiaj liczenie wiernych….
6. Krąg Biblijny w czwartek 17.30 na plebani.
7. Do nabycia jest świeża prasa katolicka.
8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w Swołowie….. w Bierkowie …… w Bruskowie…… w Gałęzinowie……
9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia wszystkiego najlepszego, Wam życzę pogody ducha, ludzkiej życzliwości i miłej niedzieli i dobrego wypoczynku.
10. Do wieczności odeszli Kadylak Maria l.95 i Ireneusz Iwanus l. 66 ….
11. Anioł Pański…..