XIX Niedziela Zwykła
                                                                                  13.08.2017
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapł. i męcz. –Patron Diecezji, we wtorek Wniebowzięcie Naj MP, w czwartek św. Jacka, kapł.
2. Msze św. we wtorek Bierkowo 9.45, Swołowo 11.00, Bruskowo 12.30 (poświęcenie kwiatów i źół na każdej Mszy św.
3. Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie środa i czwartek godz. 18.00, w Bierkowie piątek i sobota godz. 18.00
4. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.
5. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych ( o świętość dla naszych dzieci i świadectwo wiary dla rodziców).
6. 15 sierpnia Biskup diecezjalny zaprasza na Pielgrzymkę Rodzin na Górę Chełmską – rozpoczęcie o 10.00, a 0 12.00 Msza św.
7. Dnia 2 września odbędą się dożynki gminne w Bierkowie. Msza św. o godz. 14.00, następnie korowód poprzedzony orkiestrą i sprzętami rolniczymi przejdzie na sport plac. Nasze dziękczynienie za plony najpierw okażmy Panu Bogu uczestnicząc w Eucharystii….
8. Kancelaria parafialna jest czynna w środę od 17.00,w sobotę od 10.00.
9. Do nabycia jest świeża prasa katolicka.
10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w Swołowie….. w Bierkowie…… w Bruskowie…… w Gałęzinowie…… Bóg zapłać p. Grzegorzowi, Andrzejowi i Jackowi za okazaną mi pomoc.
11. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia wszystkiego najlepszego, Wam życzę pogody ducha, ludzkiej życzliwości i miłej niedzieli.
12. Anioł Pański…..