II Niedziela Adwentu
                                                                   9.12.2018
1.Kościół w tym tygodniu obchodzi w czwartek św. Łucji,dz. i męcz., w piątek św. Jana od Krzyża, kapł. i dK .
2.Msze św. roratnie w tym tygodniu w Bruskowie w środę i czwartek o godz.17.00,(zapraszam dzieci na te Msze św. roratnie), w Bierkowie w piątek o godz.17.00 w sobotę o 15.30 (Wigilia w Jezierzycach), w Swołowie w piątek o godz.18.00.
3.Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych (o świętość życia dla naszych dzieci i świadectwo wiary dla rodziców).
4.Dzisiaj spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I-szeję Komunii św. i poświęcenie medalików.
5.Dzisiaj na świetlicy w Bruskowie o godz. 16.00 film- św. Filip Neri.
6.U p. Irenki można nabywać opłatki wigilijne.
7.Do nabycia świeża prasa katolicka.
8.Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, Swołowo ….., Bierkowo ….., Bruskowo ….., Gałęzinowo ….. dziękuję Heńkowi z Bierkowa za wykonanie barierek przy schodach do kościoła w Bruskowie. Dziękuję za wszelką okazaną dobroć.
9.Sprawa renowacji ławek w Bierkowie …… Pod koniec tego tygodnia Panie będą zbierać datki na potrzeby naszego kościoła, można także składać ofiary bezpośrednio u nich w domu (p. Krystyny Fiedorowicz, Bogumiły Nowickiej, Renaty Burzyńskiej i Aliny Setera).
10.Pielgrzymka do Lourdes, termin 26.06 – 6.07. Cena 1.400 zł + 390E. Proszę też wpłacać po 500zł. ( do odbioru program)
11.Wszystkim solenizantom wszystkiego najlepszego, wszelkich łask i Bożego błogosławieństwa, wam tu zgromadzonym miłej niedzieli i dobrego wypoczynku i dobrego przeżywania Adwentu.