XII Niedziela Zwykła
                                                                        24.06.2018
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w czwartek św. Ireneusza, bp i męcz. ,w piątek Uroczystość Piotra i Pawła ( nie obowiązuje post).
2. Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o 18.00, Krzemienica sobota godz. 16.30
3. Do chorych w Bierkowie udam się w czwartek, w Bruskowie w sobotę…
4. Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 17.15 w Bierkowie.
5. Okazja do spowiedzi przed Mszą św.
6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w Swołowie….. w Bierkowie …… w Bruskowie…… w Gałęzinowie… Bóg zapłać p. Ryszardowi i jego ekipie za wykoszenie trawy.
7. Do nabycia świeża prasa katolicka.
8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia wszystkiego najlepszego, Wam życzę pogody ducha, ludzkiej życzliwości, miłej niedzieli. Nauczycielom, uczniom, studentom, wszystkim korzystającym z wakacji i urlopów miłego i bezpiecznego wypoczynku.
9. Do wieczności odeszła Marta Bugalska l. 70 ….
10. Anioł Pański…..