Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
                                                                    21.04.2019
1.Składam wszystkim moim wiernym, a także gościom przebywającym w naszej parafii najlepsze życzenia, niech Zmartwychwstały obdarza Was radością, łaską zdrowia i wszelką doczesną pomyślnością. Szczęść Boże. Dziękuję także przy tej okazji wszystkim którzy przyczynili się do przeżycia tego świątecznego czasu; służbie liturgicznej, chórowi, Bierkowiankom, dziękuję za ofiary składane z poszczególnych wiosek na kwiaty do Grobu, dziękuję Żywemu Różańcowi, strażakom OSP, Ani za czystość obrusów ołtarzowych, Ewie i Józefowi za kwiaty, Malwinie i Bartkowi za okazaną mi pomoc, Heńkowi za wykonane barierki przy schodach.
2.Msze św. w Poniedziałek Wielkanocny wg porządku niedzielnego.
3.4.Intencje mszalne.
W środę kl. III są obecne na Mszy św. w kościele parafialnym, a po Mszy św. spowiedź próbna.
5.W czwartek spotkanie z kandydatami do bierzmowania kl VII i VIII w kościele parafialny na Mszy św. po niej zapisy.
6.Krąg Biblijny w czwartek o godz. 19.00 na plebani.
7.W piątek nie obowiązuje post.
8.Do nabycia prasa katolicka.
9.Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, Swołowo ….., Bierkowo ….., Bruskowo ……, Gałęzinowo …..
10.Datki na potrzeby naszego kościoła w Bierkowie, można składać bezpośrednio w domu (p. Krystyny Fiedorowicz, Bogumiły Nowickiej, Renaty Burzyńskiej i Aliny Setera, Anny Plumbaum).
11.Pielgrzymka do Lourdes, termin 26.06 – 6.07. Cena 1.400 zł + 390E. Proszę też wpłacać kolejną ratę na pielgrzymkę po 400zł. i po 200 E( do odbioru umowy do wypełnienia).
12. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, wszystkiego najlepszego, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.