II Niedziela zwykła
                                                                                   19.01.2020
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi we wtorek św. Agnieszki, dz. i mecz., w piątek św. Franciszka Salezego, bp i dK, w sobotę Nawrócenie św. Pawła, Apostoła .
2. Dzisiaj na Mszy św. w Bruskowie o 11.00 poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do I-szej komunii św.
3. Dzisiaj śpiewanie kolęd w kościele w Bierkowie o godz. 15.00, następnie spotkanie przy kawie i herbacie na świetlicy.

4.W przyszłą Niedzielę kolędowanie na świetlicy w Bruskowie o godz.15.30
4. Msze św., w Bruskowie w środę i czwartek o godz. 8.30, w Bierkowie w piątek o godz. 9.00, w sobotę o 17.00, w Krzemienicy w sobotę o 15.30
5. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie……
6. Do nabycia prasa katolicka.
7. Kolęda w poniedziałek od godz. 16.00 ul. Lipowa oraz domy nr 43, 43 a i b ( ul. Kontenerowa), we wtorek ul. Spacerowa i Słoneczna od rodz. Dąbrowskich, w środę ul. Grodzka od rodz. Wilman do rodz. Maleńczyk i Kęska 59, w czwartek ul. Grodzka od rodz. Równickich 54 do rodz. Szrszeń i Piątek, w piątek ul. Dębowa, Cicha i Sportowa, w sobotę od godz. 9.00 ul. Bukowa, Wrzosowa, Kwiatowa i Bursztynowa.
8. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę wszelkiej pomyślności, wiele łask Bożych i opieki Matki Bożej. Wam wszystkim miłej niedzieli i dobrego wypoczynku.