Niedziela Najświętszej Trójcy
                                                                  16.06.2019
1.Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek św. brata Alberta Chmielowskiego, zak. W czwartek Boże Ciało- Msze św. w Swołowie 8.30, w Bierkowie 9.45, w Bruskowie 11.00 i po niej procesja do czterech ołtarzy.
2.Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie w środę o godz. 18.00, w Bierkowie piątek i w sobotę godz. 18.00, Krzemienica w sobotę 16.30
3.Intencje mszalne.
4.Dla przypomnienia dzieci rocznicowe komunijne mają swoja Msze św. w czasie Bożego Ciała.
5.W środę Msza św. na zakończenie roku szkolonego dla klas I-_IV o godz. 8.30, dla klas od V-VIII o godz. 9.45
6.Ołtarze na Boże Ciało przygotują następujące rodziny : I-szy Bruskowo Małe (na kamieniach) – mieszkańcy domu rencistów, Krawczyków i Bednarskich, II- Bruskowo Wielkie koło rodziny Powęska – od rodziny Machnikowskich do Kaczego Dołka, III- między rodzinami Klimczuk i Kruk – mieszkańcy Wierzbięcina, IV- koło rodziny Gackowskich – mieszkańcy Bierkowa ulica Leśna.
7.Kandydaci do bierzmowania mają do zaliczenia modlitwę różańcową i koronkę do miłosierdzia….
8.Do nabycia prasa katolicka.
9.Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, Swołowo ….., Bierkowo ….., Bruskowo ……, Gałęzinowo …..Ryszardowi i jego ekipie dziękuję za wykoszenie trawy przy kościele.
10.Datki na potrzeby naszego kościoła w Bierkowie, można składać bezpośrednio w domu (p. Krystyny Fiedorowicz, Bogumiły Nowickiej, Renaty Burzyńskiej i Aliny Setera, Anny Plumbaum).
11.Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia , wszystkiego najlepszego, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Wam wszystkim życzę miłego wypoczynku.