VI Niedziela Zwykła
                                                                         17.02.2019
1.Kościół w tym tygodniu obchodzi w piątek Święto Katedry św. Piotra, Apostoła, w sobotę św. Polikarpa, bp i męcz.
2.Msze św. w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 17.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 17.00, w Krzemienicy o godz. 15.30
3.Okazja do spowiedzi świętej przed Mszą św.
4.Krąg Biblijny w czwartek 21.02 o godz.18.00 na plebani.
5.Osoby dorosłe, które nie mają bierzmowania, a chcieliby przyjąć ten sakrament proszę o kontakt ze mną.
6.Bardzo proszę by rodzice troszczyli się o religijne wychowanie swoich dzieci, niewiele jest obecnych na Mszach św. dzieci kl. I , a tym bardziej kl. II , nie można przyprowadzać dzieci do kościoła dopiero w kl. III gdy będzie przygotowanie do I-szej komunii.
7.Do nabycia świeża prasa katolicka….
8.Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, Swołowo ….., Bierkowo ….., Bruskowo ….., Gałęzinowo …..
9.Sprawa renowacji ławek w Bierkowie …… datki na potrzeby naszego kościoła w Bierkowie, można składać bezpośrednio w domu (p. Krystyny Fiedorowicz, Bogumiły Nowickiej, Renaty Burzyńskiej i Aliny Setera).
10.Pielgrzymka do Lourdes, termin 26.06 – 6.07. Cena 1.400 zł + 390E. Proszę też wpłacać kolejną ratę na pielgrzymkę po 400zł. i po 200 E( do odbioru umowy do wypełnienia).
11.Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia wszystkiego najlepszego, wielu łask Bożych i błogosławieństwa Bożego. Wam tu zgromadzonym niech Bóg błogosławi.
12.Do wieczności odeszła Elena Pietruk l. 38 …..