V Niedziela Wielkiego Postu
29.03.2020
1.Msze św., w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o 18.00,
2.Intencje mszalne ………
3.Droga krzyżowa jest odwołana.
4.W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Do chorych dopiero w maju.
5.Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie…… Dziękuję Wojtkowi za okazaną mi pomoc.
6.W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa.
7.Nie będzie poświęcenia pokarmów wielkanocnych, każda rodzina dokona sama błogosławieństwa pokarmów ( w modlitewnikach, czy też w internecie można znaleźć taką modlitwę).
8.Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę wszelkiej pomyślności, wiele łask Bożych i opieki Matki Bożej. Wam wszystkim życzę miłej niedzieli. Otaczajmy modlitwą wszystkich chorych na koronawirusa oraz całą służbę medyczną i wszystkich zaangażowanych w walce z tym wirusem. Przeżywany czas niech będzie dla nas wszystkich sprawdzianem wiary.
9.Do wieczności odeszli; Tomasz Knapik l.37 i Eugenia Owczarek l.93 …….