XXIX Niedziela Zwykła
                                                            21.10.2018
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek św. Jana Pawła II, pp., . w czwartek Rocznica Poświęcenia K-ła Katedralnego w Koszalinie.
2. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej kleryka Marcina z WSD w Koszalinie.
3. Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 17.00, w Bierkowie w piątek i sobotę o 17.00,
4. Nabożeństwa różańcowe, pół godziny przed Mszą św. Dzieci i młodzież z Bierkowa uczestniczą w piątek o 16.30, dzieci i młodzież z Bruskowa w czwartek o 16.30. w pozostałe dni zapraszam dorosłych do odmawiania różańca w poszczególnych kościołach.
5. Okazja do spowiedzi świętej przed Mszą świętą….
6. W piątek Krąg Biblijny godz. 18.00 na plebani.
7. Do nabycia świeża prasa katolicka.
8. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, Swołowo ….., Bierkowo ….., Bruskowo ….., Gałęzinowo ….. Bóg zapłać Sławkowi Gojdź za sfinansowanie renowacji ławek w dolnej części kościoła w Bierkowie. Dziękuję p. stolarzowi Leonowi z Bierkowa za okazaną mi pomoc.
9. Sprawa renowacji ławek w Bierkowie ……
10. Pielgrzymka do Lourdes, termin 26.06 – 6.07. Cena 1.400 zł + 390E
11. Wszystkim solenizantom wszystkiego najlepszego, wszelkich łask i Bożego błogosławieństwa, wam tu zgromadzonym miłej niedzieli i dobrego wypoczynku.