III Niedziela Adwentu
                                                                                17.12.2017
1. W przyszłą niedzielę przypada ostatnia niedziela Adwentu a za razem Wigilia.
2. Msze św. do południa w przyszłą niedzielę:

w Bierkowie o godz. 9.45

w Bruskowie o godz. 11.00.

Pasterka w przyszłą niedzielę:

w Swołowie godz. 21.00,

w Bierkowie 22.30,

w Bruskowie 24.00
3. Chociaż Wigilia przypada w niedzielę zachęcam do zachowania postu w tym dniu. Zadbajmy w tym dniu o właściwy charakter wieczerzy wigilijnej, niech nie zabraknie modlitwy przed rozpoczęciem kolacji, zachęcam by przeczytać Ewangelię św. Łukasza o Narodzeniu Pana Jezusa, potem przełamanie się opłatkiem i życzenia, kolacja i śpiewanie kolęd.
4. Msze św. roratnie w tym tygodniu w Bruskowie środa i czwartek o godz. 17.00, w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 17.00
5. Do nabycia jest świeża prasa katolicka, oraz opłatki u p. Irenki.
6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w Swołowie….. w Bierkowie …… w Bruskowie…… w Gałęzinowie……
7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia wszystkiego najlepszego, Wam życzę pogody ducha, ludzkiej życzliwości, miłej niedzieli i dobrego wypoczynku.
8. Anioł Pański…..