Ogłoszenia

                                             OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
                                                       XXIV Niedziela Zwykła
                                                              13.09.2020

1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we wtorek Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, Pani Skrzatuskiej, w środę św. męcz. Korneliusza, pp i Cypriana, bp , w piątek św. Stanisława Kostki, zak., Patrona Polski.
2. Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie w środę i w czwartek o godz.18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 18.00, w Krzemienicy 16.30
3. Okazja do spowiedzi św. w Bruskowie w środę i w czwartek, w Bierkowie w piątek i sobotę.
4. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych (za dzieci i młodzież, by w Eucharystii –Sakramencie Miłości odczytywali miłość rodziców do dzieci).
5. Dzisiaj poświęcenie wieńców dożynkowych i chleba w Bruskowie o godz. 11.00, natomiast 24.09 o godz. 13.00 konkurs wieńców w Swołowie……
6. Koncert w naszym kościele, 20.09 o godz. 18.00. ( Mariusz Ryś – organy, Małgorzata Lasota sopran, Mateusz Wojtkiw – flet poprzeczny). Serdecznie zapraszam wszystkich.
7. W sobotę 19.09 Diecezjalny Dzień Młodzieży w Skrzatuszu, natomiast 20.09 Diecezjalna Pielgrzymka do Skrzatusza.
8. Jest do nabycia prasa katolicka.
9. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie…
10. Otaczajmy naszą codzienną modlitwą chorych na koronawirusa. Wszystkich zaangażowanych w walce z tą pandemią, niech dobry Bóg obdarza mocą i siłą wiary. Wam życzę błogosławionej niedzieli.