XXXIINiedziela Zwykła
                                                                7.11.2021
1.Kościół w tym tygodniu obchodzi we wtorek świeto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w środę św. Leona Wielkiego pp i dK., w czwartek św. Marcina z Turs bp- oraz w czrwatek 103 rocznica odzyskania niepodległości Wywieśmy flagę Polski, w piatek św. Jozafata, bp i męcz.,w sobotę św. Meczenników Benedykta, Jana,Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych Meczenników Polskich.

2.Dziś zmiana tajemnic różańcowych – w intencji : o miłosierdzie Boże dla zmarłych i wszystkie dusze czyśćcowe.
3.Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie we wtorek i środę o godz. 17.00, w czwartek o godz. 11.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 17.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 15.30
4.Msze św. w czwartek tak jak w niedzielę.
5.Intencje mszalne ………
6.Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
7.Wypominki za zmarłych 15 minut przed Mszą św.
Odpust zupełny za zmarłych przez cały listopad (za nawiedzenie cmentarza i odmówioną modlitwę za zmarłych).
8.W sobotę koncert organowy w Swołowie o godz. 16.00 z racji Marcina.
9.Jest do nabycia prasa katolicka.
10.Można skłasdać kartki na wypominki.
11.Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Ewie i Józefowi dziękuję za kwiaty przy krzyżu na rozdrożu i przy kościele.
12.Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
13.Ogrodzenie kościoła w Bierkowie, Bóg zapłać za składane ofiary…….
14.Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.