XIV Niedziela Zwykła
                                                                  4.07.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi we wtorek bł. Teresy Ledóchowskiej, dz., w czwartek św. Jakuba z Dukli, kapł. .
2. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i czwartek godz. 18.00, w Bierkowie w piątek godz. 18.00, w sobotę o godz. 17.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 16.30.
3. Intencje mszalne ….
4. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych (by dzieci i młodzież przezywali wakacje z Panem Bogiem i o bezpieczne przezywanie wakacji).
5. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
7. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie…
8. Koncert organowy w Swołowie 10.07 (sobota) o godz. 18.00, natomiast 21.08 (sobota) w Bruskowie również o godz. 18.00
9. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
10. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.