III Niedziela Zwykła
                                                                   24.1.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek Święto Nawrócenia św. Pawła, apostoła, we wtorek wsp. św. bp Tymoteusza i Tytusa, w czwartek św. Tomasza z Akwinu, kapł. i dK.
2. Msza św. w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 17.00., w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 17.00
3. Intencje mszalne ….
4. Okazja do spowiedzi świętej ………
6. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bardzo dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Chociaż nie ma w tym roku kolędy, czujecie się odpowiedzialni za kościół. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii.
7. Sanepid przypomina o noszeniu maseczek w kościołach.
8. Grupa młodych mam zbiera datki dla hospicjum dziecięcego w Gdyni, w formie odzieży, środków higienicznych czy pieniężnej. Datki można składać na plebanii.
9. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę błogosławionej niedzieli.
10. Do wieczności odeszli Mieczysław Pańtak l. 71 i Marian Zapart l. 67 ……..