Ogłoszenia

                                    OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
                                                XV Niedziela Zwykła
                                                     11.07.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek św. Brunona z Kwerfurtu, bp i męcz., we wtorek św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w czwartek św. Bonawentury, bp i dK, w piątek Najświętszej MP z Góry Karmel.
2. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i czwartek godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 18.00,, w Krzemienicy w sobotę o godz. 16.30.
3. Intencje mszalne ….
4. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych (o świętość życia dla naszych dzieci i świadectwo wiary dla rodziców).
5. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
6. Jest do nabycia prasa katolicka.
7. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bóg zapłać ogrodnikom Ewie i Józefowi za kwiaty, Parafiankom dziękuję za prace na rzecz kościoła. Ryszardowi i jego ekipie za wykoszenie trawy.
8. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
9. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli, miłego wypoczynku. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.