XV Niedziela Zwykła
                                                                 10.07.2022
1. Kościół obchodzi w tym tygodniu w poniedziałek św. Benedykta, Opata, patrona Europy, we wtorek św. Brunona z Kwerfurtu, bp i męcz., w środę św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w piątek św. Bonawentury, bp i dK, w sobotę Naj. Maryi Panny z Góry Karmel.
2. Msze św. w Bruskowie w środę godz. i w czwartek godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 18.00, Krzemienica sobota 16.30
3. Intencje mszalne ….
4. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych (o świętość życia dla naszych dzieci i świadectwo wiary dla rodziców).
5. Spowiedź w środę i w czwartek w Bruskowie i w piątek i sobotę w Bierkowie pół godziny przed Mszą św.
7. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie…, w Bierkowie…w Bruskowie…, w Gałęzinowie………
8. Zapowiedzi; Krzysztof Kałużny zam. Bierkowo i Emilia Doluk zam. Bierkowo zap. II, Narodzonek Mateusz zam. Gałęzinowo i Staszak Patrycja zam Gałęzinowo zap. I, Gadomski Michał zam. Żelistrzewo i Krasnowska Agata zam. Żelistrzewo zap. I
9. Otaczajmy nasza modlitwą chorych, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.