XXVINiedziela Zwykła
                                                                    26.09.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek wsp. św. Wincentego A Paulo, kapł.,we wtorek św. Wacława, męcz., w środę św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w czwarrtek św. Hieronima, kapł. i dK., w piątek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK, w sobotę św. Archaniołów Stróżów.
2. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i w czwartek o godz.18.00, w piątek wizytacja Ks. Bp Krzysztofa Zadarko; o godz. 16.00 udzieli sakramentu bierzmowania, a o godz. 18.00 Msza św. dla grup modlitewnych i wszystkich wiernych pragnących spotkać się z Ks. Biskupem, w Bierkowie Msza św. tylko w sobotę godz. 17.00
3. Spowiedź dla bierzmowanych i ich rodziców we wtorek godz. 18.00
4. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
5. Wtym tygodniu przypada I-szy piątek i sobota miesiąca, do chorych w Bruskowie udam się w sobotę.
6. W piatek rozpoczęcie nabożeństw październikowych. Różaniec w poszczególnych kościołach o godz. 16.30
7. Intencje mszalne …..
9. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii kleryka- zbiórka na WSD w Koszalinie.
10. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bóg zapłać Ryszardowi i jego ekipie za wykoszenie trawy przy plebanii. Proszę ojców młodzieży do bierzmowania o wykoszenie trawy przy kościele.
11. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
12. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.