XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.07.2024.

1. Trwa czas urlopów, wakacji dany nam przez Boga, abyśmy zatroszczyli się o ubogacenie swojej duchowości. Warto rozejrzeć się wokół, by odkryć miejsca szczególnie upodobane przez Boga. Znajdźmy czas na budowanie pięknych relacji z bliskimi.

2. Msze Święte w tym tygodniu według następującego porządku: w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 18.00; w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 18.00. W sobotę w Krzemienicy Msza Święta o godz. 16.30.

3. Spowiedź Święta 30 minut przed Mszą Świętą.

4. W czwartek dzieci i młodzież z naszej parafii udaje się na letni wypoczynek do Hiszpanii. Życzymy im dobrego, miłego i bezpiecznego wypoczynku.

5. W czwartek w Bruskowie Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 z modlitwami o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne.

6. W piątek w Bierkowie Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

7. Dnia 1 sierpnia ze Skrzatusza wyruszy 42 Piesza Pielgrzymka Koszalińsko – Kołobrzeska na Jasną Górę. Zachęcam, szczególnie osoby młode i w pełni sił, do wzięcia w niej udziału. Zapisy w parafii lub przez stronę internetową naszej diecezji.

8. W miesiącach letnich wielu ludzi odpoczywa, ale dla rolników jest to czas wytężonej pracy. Niech towarzyszy im nasza modlitwa, będąca wyrazem wdzięczności za ich trud podejmowany dla dobra wspólnego.

9. Za każdy przejaw ludzkiej życzliwość, serdeczności, modlitwę,    za złożone ofiary, za dbałość o nasze świątynie i terenu wokół nich, za dbałość o krzyże przydrożne i kapliczki znajdujące się na terenie naszej parafii z całego serca dziękuje.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzę doświadczenia bliskości Boga i opieki Matki Najświętszej, a korzystającym z wakacyjnego odpoczynku, bezpiecznych urlopów i umocnienia sił fizycznych oraz duchowych.