I Niedziela Adwentu
                                                                28.11.2021
1.Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej o. Grzegorza.
2.Kościół w tym tygodniu obchodzi we wtorek święto św. Andrzeja, Apostoła, w piątek św. Franciszka Ksawerego, kapł.
3.Porzadek Mszy św. w czsie rekolekcji; w poniedziałek, wtorek i w środę w Bierkowie o godz. 17.00, w Swołowie o godz. 18.00, w Bruskowie o godz. 19.00
4.Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w czwartek o godz. 17.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 17.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 15.30
5.Intencje mszalne ……..
6.Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
7.Jest do nabycia prasa katolicka….

8.Wtym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca , do chorych udam się w Bierkowie w czwartek, w Bruskowie w sobotę.
9.Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Ani dziękuję za troskę o czystość obrusów ołtarzowych, Danucie z Bierkowa dziękuję także za troskę o czystość bielizny kielichowej i ołtarzowej.
10.Ogrodzenie kościoła w Bierkowie, Bóg zapłać za składane ofiary…….
11.Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.