XXXIIINiedziela Zwykła
                                                                14.11.2021
1.Kościół w tym tygodniu obchodzi w środę św. Elżbiety Węgierskiej, zak., w czwartek bł. Karoliny Kózkówny, dz. i męcz., w sobotę św. Rafała Kalinowskiego, kapł..
2.Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie we wtorek, środę i w czwartek o godz. 17.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 17.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 15.30
3.Intencje mszalne ……..
4.Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych ( o świętość dla naszych dzieci i świadectwo wiary dla rodziców).
5.W środę spotkanie rodziców i dzieci komunijnych o godz. 17.00 i krótka katecheza po Mszy św.
6.Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
7.Wypominki za zmarłych 15 minut przed Mszą św.
8.Jest do nabycia prasa katolicka.
9.Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie…
10.Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
11.Ogrodzenie kościoła w Bierkowie, Bóg zapłać za składane ofiary…….
12.Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.