XXVNiedziela Zwykła
                                                                 19.09.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek wsp. św. męcz. Andrzeja Kim, kapł. i jego Towarzyszy, we wtorek św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, w czwartek św. O. Pio z Pietrelciny, kapł..
2. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i czwartek godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 18.00
3. Intencje mszalne ….
4. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św. Szczególnie zapraszam uczniów do korzstania z tego sakramentu, dla nich spowiedź w Bruskowie w środę i w czwartek 17.30, w Bierkowie w piątek i w sobotę 17.30
5. Bierrzmowanie 30.09 o godz. 16.00, wizytacja – Msza św. i spotkanie z wiernymi 30.09 o goddz. 18.00 ……….
6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania całość, oraz rodzice funkcyjni w środę w kościele w Bruskowie o godz. 18.00 , (ojców młodzieży przystępującej do bierzmowania proszę o wykoszenie trawy przy kościele).
8. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bóg zapłać Parafiankom za prace wykonane na rzecz parafii. Józefowi dziękuję za okazaną mi pomoc.
9. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
10. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.