XXXII Niedziela Zwykła
                                                             8.11.2020

1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, we wtorek wsp. św. Leona Wielkiego pp i dK., w środę św. Marcina z Turs, bp, w czwartek św. Jozafata, bp i męcz.,w piątek św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna- pierwszych Męcz. Polski, .
2. Msze św. w środę 11.11 w Swołowie o 8.30,w Bierkowie o 9.45 i w Bruskowie o 11.00
3. Msze św. w pozostałe dni tygodni w Bruskowie w czwartek o godz.17.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 17.00
4. Intencje mszalne …..
5. Okazja do spowiedzi św. w Bruskowie w środę i w czwartek przed Mszą św., w Bierkowie w piątek i sobotę przed Mszą św.
6. Wypominki za zmarłych 15 minut przed Mszą św. Można składać kartki na wypominki- proszę zaznaczyć na kartce w którym kościele.
7. Zmiana tajemnic różańcowych- o miłosierdzie Boże dla zmarłych i dusz czyścowych.
9. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie…
10. Otaczajmy naszą codzienną modlitwą chorych na koronawirusa. Wszystkich zaangażowanych w walce z tą pandemią, niech dobry Bóg obdarza mocą i siłą wiary. Wam życzę błogosławionej niedzieli.
11. Od soboty 10.10 należy chodzić w maseczkach w miejscach publicznych.