Ogłoszenia

                                              OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
                                                Niedziela Wszystkich Świętych
                                                              1.11.2020

1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, w środę wsp. św. Karola Boromeusza, bp.
2. Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie w poniedziałek, środę i w czwartek o godz.17.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 17.00
3. Intencje mszalne …..
4. Okazja do spowiedzi św. w Bruskowie w środę i w czwartek przed Mszą św., w Bierkowie w piątek i sobotę przed Mszą św.
5. Wypominki za zmarłych 15 minut przed Mszą św. Można składać kartki na wypominki- proszę zaznaczyć na kartce w którym kościele.
6. Zmiana tajemnic różańcowych- o miłosierdzie Boże dla zmarłych i dusz czyścowych.
7. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Do chorych w Bierkowie udam się w czwartek, w Bruskowie w sobotę.
8. Jest do nabycia prasa katolicka.
9. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… p. Henrykowi dziękuję za prace hydrauliczne. Bóg zapłać Teresie i Bogdanowi – ogrodnikom za kwiaty i bukszpany.
10. Otaczajmy naszą codzienną modlitwą chorych na koronawirusa. Wszystkich zaangażowanych w walce z tą pandemią, niech dobry Bóg obdarza mocą i siłą wiary. Wam życzę błogosławionej niedzieli.
11. Od soboty 10.10 należy chodzić w maseczkach w miejscach publicznych.