Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
                                                                  22.11.2020

1. Kościół w tym tygodniu obchodzi we wtorek wsp. św. męcz. Andrzeja, kapł. i Towarzyszy.
2. Msze św. w tygodniu w Bruskowie w środę i czwartek o godz.17.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 17.00
3. Intencje mszalne …..
4. Okazja do spowiedzi św. w Bruskowie w środę i w czwartek przed Mszą św., w Bierkowie w piątek i sobotę przed Mszą św.
5. Wypominki za zmarłych 15 minut przed Mszą św.
7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, głosić je będzie O. Grzegorz Kozioł – redemptorysta. Skorzystajmy z tego świętego czasu.
8. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bóg zapł. Józefowi i Bogdanowi za okazaną mi pomoc.
9. Otaczajmy naszą codzienną modlitwą chorych na koronawirusa. Wszystkich zaangażowanych w walce z tą pandemią, niech dobry Bóg obdarza mocą i siłą wiary. Wam życzę błogosławionej niedzieli.
10. Od soboty 10.10 należy chodzić w maseczkach w miejscach publicznych.
11. Do wieczności odszedł doktor Ryszard Jaguś l. 72 …….