XX Niedziela Zwykła
                                                                16.08.2020

1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek św. Jacka, kapł., w czwartek św. Bernarda, opata i dK., w piątek św. Piusa X, pp, w sobotę Najświętszej MP, Królowej.
2. Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie w środę i w czwartek o godz.18.00 w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 18.00,
3. Dzisiaj zbiórka po Mszy św. na poszkodowanych mieszkańców Bejrutu.
4. Okazja do spowiedzi św. w Bruskowie w środę i czwartek, w Bierkowie w piątek i sobotę.
6. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie…
7. Otaczajmy naszą codzienną modlitwą chorych na koronowirusa. Wszystkich zaangażowanych w walce z tą pandemią, niech dobry Bóg obdarza mocą i siłą wiary. Wam życzę błogosławionej niedzieli. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach i urlopach miłego i bezpiecznego wypoczynku.
8. Do wieczności odeszli Nikola Sobczak l. 16 i Marek Prochoń l.61 ………..