III Niedziela Adwentu
                                                                 13.12.2020
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek św. Jana Od Krzyża, kapł. i dK
2. Msze św. roratnie w tygodniu w Bruskowie w środę i czwartek o godz. 17.00, w Bierkowie piątek i sobota o godz. 17.00 – zapraszam do uczestnictwa w roratach dzieci i młodzież.
3. Intencje mszalne …..
4. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych, intencja (o świętość dla naszych dzieci i świadectwo wiary dla rodziców).
5. Okazja do spowiedzi świętej ………
7. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Ani dziękuję za troskę o czystość obrusów ołtarzowych.
8. Otaczajmy naszą codzienną modlitwą chorych na koronawirusa. Wszystkich zaangażowanych w walce z tą pandemią, niech dobry Bóg obdarza mocą i siłą wiary. Wam życzę błogosławionej niedzieli, duchowego przezywania Adwentu.

9.Zapowiedzi: Malwina Zielkowska stanu wolnego zam.Swołowo,oraz Bartosz Borny stanu wolnego zam.Słupsk zap.II