IV Niedziela Adwentu
                                                                 20.12.2020
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w czwartek Wigilia.
2. Msza św. roratnia i ostatnia w środę (losowanie figurki).
3. Pasterka w Bierkowie o godz. 21.00, w Swołowie o godz. 22.30 i w Bruskowie o godz. 24.00. Zadbajmy o właściwy charakter wieczerzy wigilijnej, niech nie zabraknie modlitwy przed kolacją, zachęcam by przeczytano Ewangelię św. Łukasza o narodzeniu Pana Jezusa, potem dzielenie się opłatkiem, życzenia, kolacja i śpiewanie kolęd.
4. Msze św. w piątek i w sobotę według porządku niedzielnego.
5. Intencje mszalne …..
6. Okazja do spowiedzi świętej ………
8. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… dziękuję Jackowi, Józefowi i Kamilowi za okazaną mi pomoc. Bóg zapłać Henrykowi za wykonane prace hydrauliczne.
9. Do wieczności odeszli Andrzej Przyłucki l. 60 i Mieczysław Rączka l. 73 ….
10. Otaczajmy naszą codzienną modlitwą chorych na koronawirusa. Wszystkich zaangażowanych w walce z tą pandemią, niech dobry Bóg obdarza mocą i siłą wiary. Wam życzę błogosławionej niedzieli, duchowego przezywania Adwentu.