Niedziela Palmowa- Niedziela Męki Pańskiej
                                                               28.03.2021
1. Obecny tydzień przeżywamy jako Wielki Tydzień. Msze św. w tym tygodniu w Wielką Środę, Wielki Czwartek, w Wielki Piątek i w Wielką Sobotę w kościele parafialnym o godz. 18.00
2. Msza rezurekcyjna w niedzielę o 6.00
3. Msze św. w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych według porządku niedzielnego. Również w Gałęzinowie będzie odprawiona Msza św. według porządku niedzielnego
4. Intencje mszalne ….
5. Droga Krzyżowa w Wielki Piątek o godz. 15.00
6. Możliwość spowiedzi w Wielką Środę, Czwartek i Piątek od godz. 17.30 d0 18.00 w kościele parafialnym.
7. Do chorych w Bierkowie udam się w poniedziałek, w Bruskowie we wtorek.
8. Poświęcenie pokarmów : Gac 8.30, Swołowo 8.40, Krzemienica 8.50, Bruskowo Małe 8.55, Wierzbięcin 9.00, Bruskowo Wielkie przy bloku SKR 9.05 i w kościele 9.10, Wielichowo 9.15, Gałęzinowo 9.20, Bierkowo Osiedle 9.30, Bierkowo ul Grodzka na parkingu przy rodzinie Kraszewskich 9.35, Bierkowo ul. Bukowa przy rodzinie Konopka 9.40, Bierkowo ul.Leśna przy stawie, 9.45 w kościele.
10. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bardzo dziękuję grupie osób za posprzątanie placu przy kościele w Bruskowie, Leszkowi dziękuję za przykręcenie wieszaków w ławkach, dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
11. Sanepid przypomina o noszeniu maseczek w kościołach.
12. Do wieczności odeszła Wiesława Trzaskuś l. 71 ……
13. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli.