Ogłoszenia

                                       OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
                                                 XVI Niedziela Zwykła
                                                      18.07.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w czwartek św. Marii Magdaleny, w piątek św. Brygidy, zak.. Patronki Europy, w sobotę św. Kingi, dz.
2. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i czwartek godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 16.30.
3. Intencje mszalne ….
4. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
5. Jest do nabycia prasa katolicka.
6. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bóg zapłać ogrodnikom Ewie i Józefowi oraz Maćkowi za kwiaty przy kościele. Bóg zapłać za podlewanie kwiatów. Pani Danucie dziękuję za czystość bielizny kielichowej i ołtarzowej.
7. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
8. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli, miłego wypoczynku. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.