Wniebowstąpienie Pańskie
                                                            24.05.2020

1. Kościół w tym tygodniu obchodzi we wtorek św. Filipa Neri, kapł, w piątek św. Urszuli Ledóchowskiej, dz.
2. W przyszła niedzielę – Zesłanie Ducha Świętego.
3. Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 18.00
4. Serdecznie zapraszam do naszych kościołów, by odmówić litanię Loretańską i jedną dziesiątkę różańca o wiarę w naszych rodzinach i narodzie, spróbujmy spotykać się w naszych świątyniach 15 minut przed 18.00- pielęgnujmy ten piękny polski zwyczaj majówek.
5. Trwamy w nowennie do Zesłania Ducha Świętego.
6. Według nowych rozporządzeń na Mszach św. może uczestniczyć większa ilość wiernych.
8. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie…… Dziękuję Andrzejowi za okazaną mi pomoc. Bóg zapłać Tomaszowi za wykonanie Krzyża W Bruskowie Małym, dziękuje także Malwinie, Wiesławowi i wszystkim zaangażowanym w zmianę otoczenia kaplicy krzyżowej w Bruskowie Małym. Dziękuję rodzinie Słomka za wykoszenie trawy przy kościele w Swołowie.
9. Otaczajmy naszą codzienną modlitwą chorych na koronowirusa. Wszystkich zaangażowanych w walce z tą pandemią, niech dobry Bóg obdarza mocą i siłą wiary. Prośmy Boga także o deszcz, tak bardzo potrzebny dla rolnictwa i ogrodnictwa. Wam życzę błogosławionej niedzieli.