II Niedziela Adwentu
                                                                 5.12.2021

1.Dziś zmniana tajemnic różańcowych (o duchowe przeżycie adwentu,oraz świąt Bożego Narodzenia).

2.Kościół w tym tygodniu obchodzi we wtorek św. Ambrożego, bp i dK, w środę uroczystoąć Niepokalanego Poczęcia NMP,_ Msza św. odpustowa w Bruskowie o godz. 17.00…….
3.Msze św. roratnie w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 17.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 17.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 15.30
4.Intencje mszalne ……..
5.Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
6.Jest do nabycia prasa katolicka….
7.Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie…
8.Ogrodzenie kościoła w Bierkowie- Bóg zapłać za składane ofiary…….
9.Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. 10.Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.
11.Sanepid przypomina o noszeniu maseczek.
12.5 grudnia godz. 18.00 koncert muzyczny we Włynkówku, 11 i 12 grudnia kiermasz świąteczny w Krępie Słupskiej w godz. 14.00 – 20.00