Ogłoszenia

                                                   OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
                                                 Niedziela Zesłania Ducha Świętego
                                                                  31.05.2020

1.Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek Najświętszej MP, Matki Kościoła, w środę św. męcz. Karola Lwangi i Towarzyszy, w czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w piątek św. Bonifacego, bp i męcz.
2.Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę 16.30
3.Według nowych rozporządzeń na Mszach św. może uczestniczyć nieograniczona ilość wiernych, ale wówczas w maseczkach. Bardzo proszę dzieci i młodzież by uczestniczyli we mszach św. niedzielnych i świątecznych. (w kościele maseczki, bądź chusteczki czy apaszki)
4.W środę spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I-szej komunii św. na godz. 18.00

5.Do chorych udam się w czwartek w Bierkowie, w sobotę w Bruskowie.
6.W czwartek spotkanie przedstawicieli synodu parafialnego po Mszy św.
7.W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Żywy różaniec nich wymieni już tajemniczki.
8.Jest do nabycia prasa katolicka.
9.Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie…… dziękuję p. Jadwidze, Bożenie i Henryce za oplewienie cisów przy kościele. 10.Bóg zapłać ogrodnikom Ewie i Józefowi za ofiarowane kwiaty.
11.Otaczajmy naszą codzienną modlitwą chorych na koronowirusa. Wszystkich zaangażowanych w walce z tą pandemią, niech dobry Bóg obdarza mocą i siłą wiary. Prośmy Boga także o deszcz, tak bardzo potrzebny dla rolnictwa i ogrodnictwa. Wam życzę błogosławionej niedzieli.