5 Niedziela Wielkanocy
                                                               2.05.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek Uroczystość NMP Królowej Polski, Głównej Patronki Polski (Msze św. tak jak w niedzielę), we wtorek św. Floriana, męcz., w czwartek Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, w sobotę Uroczystość św. Stanisława, bp i męcz., Głównego Patrona Polski.
2. Msze św. w pozostałe dni tygodnia, w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 16.30
3. Intencje mszalne ….
4. W przyszłą niedzielę 9.05 w kościele parafialnym, Msza św. komunijna o godz. 11.00, natomiast dla parafian o 12.30
5. Próba dzieci komunijnych we wtorek o godz. 18.00 w kościele parafialnym. W piątek 7.05 spowiedź dla dzieci i rodziców o godz. 17.00
7. W tym tygodniu przypada I- szy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
8. Nabożeństwa majowe 15 minut przed Mszą św.
9. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… dziękuję Parafiankom za wyplewienie kwiatów i krzewów na skarpie przy kościele.
10. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
11. Sanepid przypomina o noszeniu maseczek w kościołach.
12. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli.
13. Do wieczności odszedł Zbigniew Skulski l. 58 ……..