19 NIEDZIELA ZWYKŁA 07.08.2022

1. W tym tygodniu w Kościele wspominamy: w poniedziałek – Św. Dominika – prezbitera; we wtorek – Św. Teresę Benedyktę od Krzyża – dziewicę i męczennicę, patronkę Europy; w środę – Św. Wawrzyńca – diakona i męczennika; w czwartek – Św. Klarę – dziewicę.

2. Msze Święte w Bruskowie w środę i czwartek o godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 18.00.

3. Spowiedź Święta 30 minut przed Mszą Święta.

4. Do nabycia jest prasa katolicka.

5. W czwartek po Mszy Świętej zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.

6. Księdzu Władysławowi za wieloletnią posługę, za wszelkie dobro uczynione dla naszej wspólnoty parafialnej składam serdeczne podziękowanie wraz z darem modlitwy.

7. Sercem przepełniony radością, wdzięcznością i miłością pragnę wraz z moimi kochanymi parafianami kroczyć na drodze ku zbawieniu.

8. Za każdy przejaw życzliwość, serdeczności, modlitwę, złożone ofiary, za dbałość o nasze świątynie i terenu wokół nich z całego serca dziękuje.

9. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych i cierpiących, o dzieciach, młodzieży i naszych rodzinach. Kochanym parafianom i gościom życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim wypoczywającym na urlopach i wakacjach życzę miłego i bezpiecznego wypoczynku. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę Bożego Błogosławieństwa zapewniając Was o modlitewnej pamięci.

ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE

Tomasz Dawid Walos – kawaler