Ogłoszenia

                                      OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
                                                6 Niedziela Wielkanocy
                                                         9.05.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w piątek Święto św. Macieja, Apostoła, w przyszłą niedzielę Wniebowstąpienie Pańskie.
2. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w poniedziałek, we wtorek, środę i w czwartek o godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 16.30. Biały tydzień dla dzieci do środy.
3. Rocznica dzieci komunijnych w czasie Bożego Ciała.
4. Intencje mszalne …..
5. Jest do nabycia prasa katolicka.
6. W tym tygodniu przypada I- szy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
7. Nabożeństwa majowe 15 minut przed Mszą św.
8. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… dziękuję Ryszardowi i jego ekipie za wykoszenie trawy.
9. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
10. Sanepid przypomina o noszeniu maseczek w kościołach.
11. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli.
12. Zapowiedzi: Wojciech Zapart zam. Swołowo i Michalina Tabatowska zam. Bierkowo Osiedle zap. I, Tomasz Nawrocki zam. Stargard i Alicja Lasocka zam.Stargard zap.I