IV Niedziela Adwentu
                                                              19.12.2021
1.Kościół w tym tygodniu obchodzi w piątek Wigilia, obowiązuje post.
2.Msze św. roratnie w tygodniu, w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 17.00,
3.W piątek pasterka w Bierkowie o godz. 21.00, w Swołowie 22,30 i w Bruskowie o godz. 24.00. Zadbajmy o właściwy charakter wieczerzy wigilijnej, niech nie zabraknie modlitwy przed kolacją, zachęcam by przeczytano Ewangelię św. Łukasza o narodzeniu Pana Jezusa, potem zyczenia, kolacja i spiewanie kolęd.
4.Msze św. w sobotę – w pierwszy dzień świąt; w Swołowie 8.30, w Bierkowie 9.45, w Bruskowie o godz. 11.00 i w Gałęzinowie 12.30. w Niedzielę w drugi dzień świąt tylko w Swołowie , w Bierkowie i w Bruskowie.
5.W poniedziałek święto św. Jana, apostoła i Ewangelisty, Msza św. w Bruskowie o godz. 17.00- świecenie wina, następne Msze św. w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 17.00, w Bierkowie w piątek o godz. 16.30 i na zakończenie roku kalendarzowego w Bruskowie o godz. 17.00
6.Intencje mszalne ……..
7.Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
8.Jest do nabycia prasa katolicka….u p. Irenki można nabyć opłatki wigilijne.
9.Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… dziękuję Tomaszowi za okazaną mi pomoc.
10.Ogrodzenie kościoła w Bierkowie- Bóg zapłać za składane ofiary…….
11.Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. 12.Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.
13.Sanepid przypomina o noszeniu maseczek.
14.Do wieczności odeszła Sabina Sawicka l. 61 ……..