II Niedziela Wielkanocy
                                                              24.04.2022
1. Kościół obchodzi w tym tygodniu w poniedziałek święto św. Marka Ewangelisty, we wtorek uroczystość św. Wojciecha, bp i męcz., głównego Patrona Polski, w piątek św. Katarzyny Sieneńskiej, dz. i dK, Patronki Polski.
2. Msze św. w Bruskowie w środę i czwartek godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 18.00, w Krzemienicy sobota o godz. 16.30
3. Intencje mszalne ….
4. Próba dzieci do komunii św. we wtorek i w środę; I-sza grupa 16.30, II grupa 17.30
6. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie…, w Bierkowie…w Bruskowie…, w Gałęzinowie…
7. Bóg zapłać za składane ofiary na ogrodzenie kościoła w Bierkowie.
8. Otaczajmy nasza modlitwą chorych, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.
9. Do wieczności odszedł Ryszard Chyrzyński l. 69 ……….
10. Gminne obchody Święta Konstytucji Mszą św. w Jezierzycach o 12.00 i koncert Marcina Wyrostka- wstęp wolny.