II Niedziela Wielkiego Postu
                                                            13.03.2022
1. Kościół obchodzi w tym tygodniu w sobotę Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, z tej okazji adoracja Najświętszego Sakramentu – różaniec i litania do św. Józefa.
2. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i w czwartek godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 16.30.
3. Intencje mszalne ….
4. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych (o świętość życia dla naszych dzieci i świadectwo wiary dla rodziców).
5. Droga Krzyżowa w piątki w Bierkowie 17.20 (po drodze krzyżowej od razu Msza św.), w Bruskowie 18.30. Kandydaci do bierzmowania uczestniczą na drodze krzyżowej.
6. 23.03 w środę spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I-szej Komunii św. o godz. 18.00 w Bruskowie.
7. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
8. Uczniowie klas VII i VIII zapisują się do bierzmowania w poszczególnych kościołach w niedzielę po Mszy św.
10. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie…, w Bierkowie…w Bruskowie…, w Gałęzinowie…
11. Bóg zapłać za składane ofiary na ogrodzenie kościoła w Bierkowie.
12. Bóg zapłać wiernym za składane ofiary na potrzeby kościoła.
13. Bóg zapłać za ofiary złożone na Ukrainę – w niedzielę zebrano 2405 zł., w Środę Popielcową 3630 zł co daje ogólną sumę 6035zł
14. Zapowiedzi: Paweł Stelmachowski zam. Słupsk Banacha i Katarzyna Sawicka zam. Bierkowo Grodzka 40 zap. I
15. Otaczajmy nasza modlitwą chorych, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.
16. Sanepid przypomina o noszeniu maseczek.