XXV Niedziela Zwykła
                                                           20.09.2020

1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, w środę św. Pio z Pietrelciny, kapł., .
2. Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie we wtorek, środę i w czwartek o godz.18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 18.00, w Krzemienicy 16.30
3. Intencje mszalne …..
4. Okazja do spowiedzi św. w Bruskowie w środę i w czwartek przed Mszą św., w Bierkowie w piątek i sobotę przed Mszą św.
5. Dzisiaj w Bruskowie o godz.18.00 koncert ( Mariusz Ryś – organy. Małgorzata Lasota – sopran, Mateusz Wojtkiw – flet poprzeczny) …….
6. W sobotę 26.09 w Swołowie o godz. 13.00 konkurs wieńców.
8. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bóg zapłać Józefowi i Grzegorzowi za okazaną mi pomoc, Bóg zapłać Ryszardowi i jego ekipie za wykoszenie trawy przy kościele.
9. Otaczajmy naszą codzienną modlitwą chorych na koronawirusa. Wszystkich zaangażowanych w walce z tą pandemią, niech dobry Bóg obdarza mocą i siłą wiary. Wam życzę błogosławionej niedzieli.
10. Do wieczności odszedł Stanisław Janusz l.71 ………