I Niedziela Wielkiego Postu
                                                                  6.03.2022
1.Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i w czwartek godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 16.30.
2.Intencje mszalne ….
3.Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych (o pokój na Ukrainie i w Europie oraz miłosierdzie Boże dla tych, którzy giną na wojnie).
4.Droga Krzyżowa w piątki w Bierkowie 17.20 (po drodze krzyżowej od razu Msza św.), w Bruskowie 18.30. Kandydaci do bierzmowania uczestniczą na drodze krzyżowej.
5.Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
Uczniowie klas VII i VIII zapisują się do bierzmowania w poszczególnych kościołach w niedzielę po Mszy św.
6.Jest do nabycia prasa katolicka.
7.Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie…, w Bierkowie…w Bruskowie…, w Gałęzinowie… Ani dziękuję za troskę o czystość obrusów ołtarzowych.
8.Bóg zapłać za składane ofiary na ogrodzenie kościoła w Bierkowie.
9.Bóg zapłać wiernym za składane ofiary na potrzeby kościoła.
10.Bóg zapłać za ofiary złożone na Ukrainę – w niedzielę zebrano 2405 zł., w Środę Popielcową 3630 zł co daje ogólną sumę 6035zł
11.Otaczajmy nasza modlitwą chorych, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.
12.Sanepid przypomina o noszeniu maseczek.