III Niedziela Wielkanocy
                                                                     26.04.2020

1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w środę Święto św. Katarzyny Sieneniskiej, dz. i dK, patronki Europy, w sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, Głównej Patronki Polski. Msze św. w sobotę w Bierkowie o godz. 18.00, w Bruskowie o godz. 19.00
2. Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 18.00, w sobotę o godz. 19.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 18.00
3. W tym tygodniu przypada I-szy piątek i sobota miesiąca, okazja do spowiedzi świętej.
4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę w Bierkowie przed Mszą św.
5. W piątek rozpoczyna się miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Proszę o odmówienie litanii Loretańskiej 10 minut przed Mszą św.
6. Według nowych rozporządzeń na Mszach św. może uczestniczyć większa ilość wiernych, (w naszych kościołach około 20 osób).
7. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie…… Dziękuję p. Ryszardowi i jego ekipie za wykoszenie trawy przy kościele i przy plebanii.
8. Otaczajmy naszą codzienną modlitwą chorych na koronawirusa. Wszystkich zaangażowanych w walce z tą pandemią, niech dobry Bóg obdarza mocą i siłą wiary. Prośmy Boga także o deszcz, tak bardzo potrzebny dla rolnictwa i ogrodnictwa. Wam życzę błogosławionej niedzieli.
9. Do wieczności odszedł Ryszard Hajkowski l. 64 ……