Ogłoszenia

                                                 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
                                                            XXXINiedziela Zwykła
                                                                  31.10.2021
1.Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziaek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. tak jak w niedzielę, we wtorek Wsztkich Wiernych zmarłych- Msza św. o godz. 17.00 w Bruskowie, w czwartek wsp. św. Karola Boromeusza.
Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie we wtorek i środę o godz. 17.00, w czwartek o godz. 17.30, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 17.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 15.30
2.Intencje mszalne ………
3.Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
4.Wypominki za zmarłych 15 minut przed Mszą św.
5.Odpust zupełny w dniach od 1-8 listopada za nawiedzenie cmentarza i odmówioną modlitwę za zmarłych. Odpust wyłacznie za zmarłych.
6.W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Do chorych w Bierkowie udam się w czwartek, w Bruskowie w sobotę.
7.W środę na cmentarzu w Swołowie modlitwa ekumeniczna za zmarłych o godz. 13.00 …..
8.Jest do nabycia prasa katolicka.
9.U ministranta można otrzymać kartki na wypominki.
10.Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bóg zapłać Wojciechowi i Andrzejowi za okazaną mi pomoc.
Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
11.Ogrodzenie kościoła w Bierkowie, Bóg zapłać za składane ofiary…….
12.Zapowiedzi ; Martyna Burzyńska zam Bierkowo i Bartosz Gorlewicz zam Gdańsk zap. II
13.Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.
14.Do wieczności odeszli Janina Przygucka l. 86, Wincentyna Kościółe zd. Charzyńska l 91 i Andrzej Guzek l. 56 , Mirosław Wernerowski l.65 ………