Wniebowstąpienie Pańskie
                                                          29.05.2022
1. Kościół obchodzi w tym tygodniu we wtorek święto Nawiedzenia Najświętszej MP, w czwartek wsp. św. Justyna męcz., w piątek św. męcz. Karola Lwangi i Towarzyszy, w przyszłą niedzielę Zesłanie Ducha Świętego.
2. Msze św. w Bruskowie w środę godz. 18.00 i w czwartek godz. 19.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę o 16.30
3. Intencje mszalne ….
4. Nabożeństwa majowe- litania do Matki Bożej 20 minut przed Mszą św.
5. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek w Bruskowie od godz. 19.00 do 24.00, w Bierkowie w sobotę przed Mszą św.
6. Do chorych w Bierkowie udam się w czwartek, w Bruskowie w sobotę.
8. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie…, w Bierkowie…w Bruskowie…, w Gałęzinowie… Ryszardowi i jego ekipie dziękuję za wykoszenie trawy przy kościele.
9. Otaczajmy nasza modlitwą chorych, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.