Niedziela Najświętszej Trójcy
                                                           30.05.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek święto Nawiedzenia NMP, we wtorek św. Justyna, męcz., w czwartek Boże Ciało, Msze św. w Swołowie 8.30, w Bierkowie 9.45, w Bruskowie o 11.00, a po niej procesja do czterech ołtarzy. I-szy ołtarz Bruskowo Małe przy stawie obok kamieni, rodziny Michno i Kwinta, II-gi ołtarz Bruskowo Wielkie przy rodzinie Powęzka i przygotują mieszkańcy od rodziny Jabłońskich do Kruków, III-ci ołtarz przy rodzinie Klimczuk – mieszkańcy Wierzbięcina, IV-ty ołtarz przy rodzinie Gackowskich Bierkowo mieszkańcy ul. Dębowej.
2. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę o godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 16.30.
3. Spowiedź dla dzieci rocznicowych i próba we wtorek o godz.18.00
4. Próba do sypania kwiatków we wtorek 18.30
5. Spowiedź dla dzieci komunijnych w środę 17.30 w Bruskowie i piątek 17.30 w Bierkowie.
6. Intencje mszalne ….
7. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
8. Nabożeństwa majowe 15 minut przed Mszą św.
10. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… dziękuję Józefowi i Grzegorzowi za okazaną mi pomoc. Ewie i Józefowi za kwiaty. Dziękuję Andrzejowi za okazaną pomoc.
11. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
12. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli.