Niedziela Najświętszej Trójcy
                                                                 14.06.2020

1.Kościół w tym tygodniu obchodzi w środę św. Brata Alberta Chmielowskiego, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (nie obowiązuje post), w sobotę Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
2.Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie w środę i w czwartek o godz.18.00 w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę 16.30
3.Próba dzieci do komunii św. w poniedziałek o godz. 18.00 w kościele parafialnym, próbna spowiedź we wtorek o godz. 18.00
4.Według nowych rozporządzeń na Mszach św. może uczestniczyć nieograniczona ilość wiernych, ale wówczas w maseczkach. Bardzo proszę dzieci i młodzież by uczestniczyli we Mszach św. niedzielnych i świątecznych.
5.Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych, o świętość dla naszych dzieci i świadectwo wiary dla rodziców.
6.Jest do nabycia prasa katolicka.
7.Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie…… Ryszardowi i jego ekipie za wykoszenie trawy na cmentarzu. Ogrodnikom Ewie i Józefowi za kwiaty, również ogrodnikom Teresie i Bogdanowi za kwiaty na skarpie przy kościele.

8.Bóg zapłać Andrzejowi za wykoszenie trawy w sadzie przy plebanii.
9.Dziękuje jeszcze raz uczestnikom w procesji Bożego Ciała i wszystkim przygotowującym ołtarze.
10.Komunia św. odbędzie się 28.06. w kościele parafialnym o godz. 11.00
11.Otaczajmy naszą codzienną modlitwą chorych na koronowirusa. Wszystkich zaangażowanych w walce z tą pandemią, niech dobry Bóg obdarza mocą i siłą wiary. Prośmy Boga także o deszcz, tak bardzo potrzebny dla rolnictwa i ogrodnictwa. Wam życzę błogosławionej niedzieli.