XVII Niedziela Zwykła
                                                               24.07.2022
1. Kościół obchodzi w tym tygodniu w poniedziałek św. Jakuba, apostoła, we wtorek św. Joachima i Anny, rodziców NMP., w piątek św. Marty, Marii i Łazarza.
2. Msze św. w Bruskowie w środę godz. i w czwartek godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 18.00,
3. Dzisiaj poświęcenie pojazdów.
4. Intencje mszalne ….
5. Spowiedź w środę i w czwartek w Bruskowie i w piątek i sobotę w Bierkowie pół godziny przed Mszą św.
6. Jest do nabycia prasa katolicka oraz breloczki z racji św. Krzysztofa. (metalowe po 5zł, plastikowe po 4zł i zapachowe po 3zł).
7. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie…, w Bierkowie…w Bruskowie…, w Gałęzinowie………
8. Zapowiedzi; Filipczak Mateusz zam. Słupsk i Serafin Katarzyna zam. Słupsk zap. II
9. Otaczajmy nasza modlitwą chorych, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Miłego i bezpiecznego wypoczynku dla wypoczywających na wakacjach i urlopach. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.