XVIII Niedziela Zwykła
                                                                31.07.2022
1. Kościół obchodzi w tym tygodniu w poniedziałek św. Alfonsa Marii Liguoriego bp i dK, w czwartek św. Jana Marii Vianneya, kapł., w sobotę święto Przemienienia Pańskiego.
2. Msze św. w Bruskowie w środę godz. 18.00, w czwartek godz. 19.00( z racji pierwszego czwartku miesiąca), w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 18.00,
3. Intencje mszalne ….
4. Spowiedź w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
5. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Naj. Sakramentu w Bruskowie w czwartek po Mszy św. o 19.00 do godz. 24.00, w Bierkowie w sobotę przed Mszą św.
6. Do chorych w Bierkowie Ks. uda się w czwartek, a w sobotę w Bruskowie i pozostałych wioskach.
8. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie…, w Bierkowie…w Bruskowie…, w Gałęzinowie……… Dziękuję za wpłaty, które jeszcze zostały przekazane ze skarbonki na ogrodzenie w wysokości 900 zł, za pozostałe pieniądze, które zostały ze środków na impregnację podłogi został zakupiony jeden pojemnik Xsyreninu (100 zł.), Ani dziękuję za czyste obrusy, Andrzejowi dziękuję za wykoszenie trawy w ogrodzie.
9. Z dniem 1.08.2022 parafię obejmie ks. Robert Gruszowski, niech Bóg błogosławi. Wszystkim wiernym parafii, wszystkim grupom modlitewnym dziękuję za wspólnie przeżyty czas, za wszystkie dokonania, które mogłem zrealizować dzięki Wam- Bóg zapłać. Odchodzę na emeryturę, odchodzę fizycznie, zabieram Was duchowo.
10. Otaczajmy nasza modlitwą chorych, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Miłego i bezpiecznego wypoczynku dla wypoczywających na wakacjach i urlopach. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.
11. Do wieczności odeszła Grażyna Buras l. 72 ……..