23 NIEDZIELA ZWYKŁA 04.09.2022

1. W tym tygodniu Kościół wspomina: w czwartek – Narodzenie Najświętszej Maryi Panny – Święto

2. Msze Święte w tym tygodniu według następującego porządku: w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 18.00; w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 18.00. W sobotę nie będzie Mszy Świętej w Krzemienicy.

3. Spowiedź Święta 30 minut przed Mszą Święta.

4. W czwartek w Bruskowie Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 z modlitwami o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne.

5. W piątek w Bierkowie Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

6. W sobotę 10 września w Swołowie Powiatowo – Gminne Święto Plonów. Rozpoczęcie Uroczystą Mszą Świętą    o godz. 14.00.

7. Dnia 18 września organizujemy wyjazd na uroczystości Diecezjalne do Skrzatusza. Osoby chętne proszę o zgłaszanie się po Mszy Świętej.

8. W dniach od 5 do 8 października organizujemy pielgrzymkę do Stoczka Klasztornego, Świętej Lipki, Wilna, Troków i Sokółki. Koszt wyjazdu to 1.100 zł i 60 Euro. Zapisy do 16 września. Liczba miejsc ograniczona.

9. Do nabycia jest prasa katolicka i kalendarze diecezjalne na 2023 rok.

10. Za każdy przejaw życzliwość, serdeczności, modlitwę, złożone ofiary, za dbałość o nasze świątynie i terenu wokół nich z całego serca dziękuje.

11. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych i cierpiących, o dzieciach, młodzieży i naszych rodzinach. Kochanym parafianom i gościom życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę Bożego Błogosławieństwa zapewniając Was o modlitewnej pamięci.

12. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności + Piotr Popko – zmarłego polecamy Bożemu Miłosierdziu.