Ogłoszenia

                                           OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
                                        22 NIEDZIELA ZWYKŁA 28.08.2022

1. W tym tygodniu Kościół wspomina: w poniedziałek – męczeństwo Św. Jana Chrzciciela; w sobotę – Św. Grzegorza Wielkiego – Papieża i Doktora Kościoła.

2. Msze Święte w tym tygodniu według następującego porządku: w Bruskowie w środę godz. 18.00 i w czwartek o godz. 19.00; w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 18.00. W sobotę nie będzie Mszy Świętej w Krzemienicy.

3. W przyszłą niedzielę Msza Święta w Gałęzinowie o godz. 12.30.

4. Spowiedź Święta 30 minut przed Mszą Święta.

5. W czwartek w Bierkowie o godz. 8.00 Msza Święta na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego.

6. W czwartek przypada 83 rocznica wybuchu II wojny światowej.

7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza Święta w Bruskowie czwartek o godz. 19.00, po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 24.00. W sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu w Bierkowie przed Mszą Świętą.

8. W czwartek z posługą sakramentalną odwiedzę chorych w Bierkowie, a w sobotę w Bruskowie.

9. Dnia 18 września pragniemy zorganizować wyjazd na uroczystości Diecezjalne do Skrzatusza. Osoby chętne proszę o zgłaszanie się po Mszy Świętej.

10. Do nabycia jest prasa katolicka.

11. Za każdy przejaw życzliwość, serdeczności, modlitwę, złożone ofiary, za dbałość o nasze świątynie i terenu wokół nich z całego serca dziękuje.

12. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych i cierpiących, o dzieciach, młodzieży i naszych rodzinach. Kochanym parafianom i gościom życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę Bożego Błogosławieństwa zapewniając Was o modlitewnej pamięci.

13. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności + Władysław Kozioł – zmarłego polecamy Bożemu Miłosierdziu.

Ks. Robert Gruszowski
Proboszcz