Ogłoszenia

                                            OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
                                                       XIX Niedziela Zwykła
                                                               9.08.2020

1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek św. Wawrzyńca, diak. i męcz., we wtorek św. Klary, dz., w piątek św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapł. i męcz., Patrona Diecezji, w sobotę Wniebowzięcie NMP – Uroczystość ( Msze św. w Swołowie 8.30, w Bierkowie 9.45, w Bruskowie 11.00, błogosławieństwo ziół i kwiatów).
2. Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie w środę i w czwartek o godz.18.00 w sobotę o godz. 11.00, w Bierkowie w piątek o godz. 18.00, w sobotę o godz. 9.45
3. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych (o świętość życia dla naszych dzieci i świadectwo wiary dla rodziców).
4. !5.08 o godz. 17.00 w kościele w Swołowie odbędzie się koncert organowy w wykonaniu prof. Bogdana Narlocha, oraz wystąpi Legionowska Orkiestra Barokowa. Serdecznie zapraszam parafian i turystów na ten koncert.
5. W sobotę 24 Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin na Górę Chełmską, Msza św. o godz. 12.00 wcześniej różaniec.
6. 16 sierpnia po Mszach św. zbiórka na poszkodowanych mieszkańców Bejrutu.
7. Okazja do spowiedzi św. w Bruskowie w środę i czwartek, w Bierkowie w piątek i sobotę.
8. Jest do nabycia prasa katolicka.
9. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bóg zapłać p. Ryszardowi i jego ekipie za wykoszenie trawy przy kościele i plebanii.
10. Otaczajmy naszą codzienną modlitwą chorych na koronowirusa. Wszystkich zaangażowanych w walce z tą pandemią, niech dobry Bóg obdarza mocą i siłą wiary. Wam życzę błogosławionej niedzieli. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach i urlopach miłego i bezpiecznego wypoczynku.