XXVI Niedziela Zwykła
                                                          27.09.2020

1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek św. Wacława, męcz., we wtorek Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w środę św. Hieronima, kapł. i dK. W czwartek św. Teresy Od Dzieciątka Jezus. Dz. i dK, w piątek św. Aniołów Stróżów.
2. Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie w środę i w czwartek o godz.17.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 17.00, w Krzemienicy 15.30
3. Intencje mszalne …..
4. Okazja do spowiedzi św. w Bruskowie w środę i w czwartek przed Mszą św., w Bierkowie w piątek i sobotę przed Mszą św.
5. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Do chorych w Bierkowie udam się w czwartek, w Bruskowie w sobotę.
6. W październiku zachęcam do odmawiania różańca w poszczególnych kościołach……….
7. W środę spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych (o ile to możliwe z obojgiem rodziców, bez dzieci), po Mszy św. o 17.30
8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę w Bierkowie przed Mszą św.
10. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bóg zapłać rodzinie Walos, Bóg zapłać Ani za troskę o czystość obrusów na ołtarz, Andrzejowi za wykoszenie trawy w ogrodzie.
11. Otaczajmy naszą codzienną modlitwą chorych na koronawirusa. Wszystkich zaangażowanych w walce z tą pandemią, niech dobry Bóg obdarza mocą i siłą wiary. Wam życzę błogosławionej niedzieli.
12. Do wieczności odszedł Ireneusz Chomicz l.54 ………