XXX Niedziela Zwykła
                                                           25.10.2020

1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w środę Święto Św. Apostołów Szymona I Judy Tadeusza.
2. Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie w środę i w czwartek o godz.17.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 17.00, w Krzemienicy 15.30
3. Intencje mszalne …..
4. Okazja do spowiedzi św. w Bruskowie w środę i w czwartek przed Mszą św., w Bierkowie w piątek i sobotę przed Mszą św.
5. Zachęcam do odmawiania różańca w poszczególnych kościołach (w Bierkowie o godz. 16.30, w Bruskowie o 17.30
6. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. tak jak w niedzielę. Za zmarłych pomodlimy się w kościele po zakończeniu Mszy św. o godz.11.00. Bardzo proszę by odwiedzanie grobów bliskich zmarłych rozłożyć na kilka dni i o różnych porach danego dnia. By nie gromadzić się tylko w niedzielę.

7.2 listopada dzień zaduszny Msza Św. w kościele parafialnym o godz.17.00
9. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie…
10. Otaczajmy naszą codzienną modlitwą chorych na koronawirusa. Wszystkich zaangażowanych w walce z tą pandemią, niech dobry Bóg obdarza mocą i siłą wiary. Wam życzę błogosławionej niedzieli.
11. Od soboty 10.10 należy chodzić w maseczkach w miejscach publicznych.