XIX Niedziela Zwykła
                                                              8.08.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dz. i męcz., patronki Europy, we wtorek Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, w środę św. Klary, dz., w sobotę św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapł. i mecz., patrona Diecezji.
2. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
3. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych (o świętość życia dla naszych dzieci i świadectwo wiary dla rodziców).
4. W przyszłą niedzielę 25 Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin na Górę Chełmską, Msza św. o godz. 12.00
5. Koncert w naszym kościele w Bruskowie 21.08 to jest w sobotę o godz. 18.00 Katarzyna Olszewska –organy, Jacek Szymański- tenor).
7. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bóg zapłać parafiankom za prace wykonane na rzecz kościoła, Ani dziękuję za troskę o czystość obrusów ołtarzowych, ogrodnikom Ewie i Józefowi dziękuję za kwiaty.
8. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
9. Zapowiedzi: Radosław Zacira zam. Słupsk i Anna Piotrusiewicz zam. Słupsk zap. II
10. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli, miłego i bezpiecznego wypoczynku. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.