XVIII Niedziela Zwykła
                                                                 2.08.2020

1. Kościół w tym tygodniu obchodzi we wtorek wsp. św. Jana Marii Vianneya, w czwartek Święto Przemienienia Pańskiego, w sobotę św. Dominika, kapł.
2. Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie w środę i w czwartek o godz.18.00 w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 18.00, Krzemienica godz. 16.30
3. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.
4. 15.08 o godz. 17.00 w kościele w Swołowie odbędzie się koncert organowy w wykonaniu prof. Bogdana Narlocha, oraz wystąpi Legionowska Orkiestra Barokowa. Serdecznie zaprasza parafian na ten koncert.
6. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bóg zapłać p. Ryszardowi i jego ekipie za wykoszenie trawy przy kościele i plebanii. Bóg zapłać andrzejowi za wykoszenie trawy w sadzie.
7. Otaczajmy naszą codzienną modlitwą chorych na koronowirusa. Wszystkich zaangażowanych w walce z tą pandemią, niech dobry Bóg obdarza mocą i siłą wiary. Wam życzę błogosławionej niedzieli. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach i urlopach miłego i bezpiecznego wypoczynku.