XXVIINiedziela Zwykła
                                                                 3.10.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek wsp. św. Franciszka z Asyżu, we wtorek św. Faustyny Kowalskiej, dz., w czwartek Naj. Maryi Panny.
2. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 17.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 17.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 15.30
3. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
4. Wtym tygodniu przypada I-szy czwartek miesiąca, do chorych w Bierkowie udam się w czwartek.
5. Różaniec w poszczególnych kościołach o godz. 16.30
6. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych (o gromadzeniu się na odmawianiu różańca w naszych kościołach i odmawianiu go w naszych rodzinach).
7. Gościmy w naszej parafii kleryka ……………………. z WSD
8. Intencje mszalne …..
10. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bóg zapłać Ryszardowi i jego ekipie za wykoszenie trawy przy plebanii. Ani dziękuję za czystość obrusów ołtarzowych. Grupce rodziców bierzmowanych i grupce młodzieży dziękuję za przygotowanie kościoła i otoczenia kościoła na uroczystość bierzmowania. Dziękuję Parafiankom za okazanie mi pomocy.
11. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
12. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.