IV Niedziela Wielkiego Postu
                                                           14.03.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w piątek Uroczystość św. Józefa (dyspensa od spożycia potraw mięsnych).
2. Msza św. w Bruskowie w środę i w czwartek o godz.17.00, w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 17.00, Krzemienica 15.30
3. Intencje mszalne ….
4. Droga Krzyżowa w piątek, w Bierkowie 17.30, w Bruskowie 18.30, zapraszam wszystkich, szczególnie młodzież do bierzmowania.
5. Gorzkie Żale w Swołowie 15 minut przed Mszą św. w Bierkowie po Mszy św., w Bruskowie 15 minut przed Mszą św.
6. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych ( o świętość życia dla naszych dzieci i świadectwo wiary dla rodziców).
7. We wtorek spotkanie z kandydatami do bierzmowania, młodzież ponadgimnazjalna. Świetlica w Bruskowie godz. 18.00
8. W czwartek spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.o godz. 17.00,(poświęcenie książeczek).
9. W sobotę planuję prace porządkowe przy kościele parafialnym chętne osoby zapraszam ze sprzętami (grabki, miotły, łopaty) na godz.10.00
10. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne.
11. Okazja do spowiedzi świętej ………
13. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bardzo dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
14. Sanepid przypomina o noszeniu maseczek w kościołach.
15. Do wieczności odszedł Józef Gumul l. 89 ….
16. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli.