III Niedziela Wielkanocy
                                                          1.05.2022
1. Kościół obchodzi w tym tygodniu w poniedziałek św. Atanazego, bp i dK, we wtorek uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski- Msze św. tak jak w niedzielę, w środę kościół wspomina św. Floriana, męcz. W piątek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.
2. Msze św. w Bruskowie w środę i czwartek godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 18.00, w Krzemienicy sobota o godz. 16.30
3. Intencje mszalne ….
4. Próba dzieci do komunii św. w środę i w czwartek I-sza grupa 16.30, II grupa 17.15
5. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych (zawierzenie opiece Matki Bożej naszych rodzin oraz rodzin ukraińskich i o pokój na Ukrainie).
6. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Do chorych w Bierkowie udam się w czwartek, w Bruskowie w sobotę.
7. Nabożeństwa majowe- litania do Matki Bożej 20 minut przed Mszą św.
9. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie…, w Bierkowie…w Bruskowie…, w Gałęzinowie… Malwinie dziękuję za okazaną pomoc, p. Henrykowi Koperkiewicz za wykonane prace przy kościele.
10. Bóg zapłać za składane ofiary na ogrodzenie kościoła w Bierkowie.
11. Otaczajmy nasza modlitwą chorych, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.